Author: e***6
Date:
Review: i love it so much (please give me points)
Color: Linen Brown
Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 48 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25051590803364403 |
Author: e***6
Date:
Review: i love it so much (please give me points)
Color: Linen Brown
Author: j***t
Date:
Review: natural looking wig, this is a warm toned brown, very voluminous (I thinned it out a lot to look more realistic). I feel like it is longer in real life than on the photo
Color: Linen Brown
Author: l***4
Date:
Review: Excellent quality for my hair growth journey!! Looks so real, Now i can go in public without being spit on !! ❤️❤️
Color: Linen Brown
Author: b***7
Date:
Review: Me encanta es hermoso y elegante 😍 😍
Color: Linen Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.